Káva mesiaca a Voľba pražiara

30. októbra 2023
Káva mesiaca a voľba pražiara
Zdroj: Incuple archív

V tomto blogu by sme Vám radi napísali o dvoch dôležitých a zároveň veľmi príjemných aktivitách v našom podniku. Sú to dva špeciálne produkty z našej ponuky, ktoré sú systematicky obmieňané a ponúkané za výhodnú cenu - káva mesiaca a voľba pražiara.

Kávu mesiaca veľa z Vás určite veľmi dobre pozná. Káva mesiaca je Vaša aj naša najobľúbenejšia každomesačná aktivita. V našom portfóliu produktov sa nachádza už značne stabilný čas. Veľmi radi vysvetlíme jej podstatu aj Vám, ktorí ste sa tu ocitli po prvýkrát.

Káva mesiaca

je vybraná káva z našej stálej ponuky, predávaná za špeciálnu cenu. Táto cena platí celý mesiac na všetkých našich prevádzkach aj online. V nasledujúci mesiac sa káva zmení sa inú, potom príde nový mesiac a nová káva, ďalší mesiac a ďalšia káva...a takto sa to opakuje stále. Jednoducho povedané – výberová čerstvo pražená káva za lepšiu cenu. Nepotrebujete k tomu žiaden zľavový kód, heslo, nálepku, nič...stačí prísť k nám a môžete túto akciu kedykoľvek využiť. Pozrite si kávu mesiaca.

Voľba pražiara

Voľba pražiara je nový nápad, ktorý sme vymysleli súvisiac so spustením nášho nového webu. Môžeme to nazvať ako „odporúčanie“ pražiara INCUPLE, ktorým Vám chce povedať, že túto kávu by ste mali skutočne ochutnať. Môže to byť novinka, limitka, káva špecificky spracovaná...v podstate niečo skutočne špeciálne, čo je k dispozícii napr. vo veľmi malom množstve a iba u nás. Pozrite si voľbu pražiara.

Kde ich nájdete?

Vždy na hlavnej stránke nášho webu v strednej časti. Tí, ktorí majú zaužívaní postup prezerania a objednávania produktov priamo v kategórií, Káva mesiaca a Voľba pražiara sú vždy prvé dva produtky. Obidva produkty nájdete samozrejme aj na regáloch všetkých našich prevádzok.

Prečítajte si tiež

Odber noviniek

chevron-down