Náš tím

Martin
pražiar
Martin je srdcom nášho podniku.  Je to dríč, ktorý do toho dáva všetko. Je hlavným pražiarom INCUPLE. Vytvára a upravuje profily, veľa veľa ochutnáva a do predaja nedá len tak "hocičo". Ráno zväčša neplytvá slovami, ale o zelenom zrne a pražení má vždy čo povedať. :)
Pri práci hľadá cesty a spôsoby, ako sa čo dá. Ak sa niečo nedá, stále sa dá, ak to nejde, pôjde to. :) Občas si rád odskočí za kávovar ako barista a vedie naše baristické a latte art kurzy.
Janka
personálna manažérka
Janka je spoluzakladateľkou INCUPLE. Založením rodinného podniku si splnila svoj sen a túžbu podnikať. Napĺňa ju práca s ľuďmi. Detailne, osobitne a so záujmom pracuje s každým členom nášho tímu a posúva ho vpred nielen odborne, ale aj ľudsky.
Je naším viacfunkčným elementom - jeden deň ju napĺňa kreativita na sociálnych sieťach, na druhý deň sa zahĺbi do financií, či vytvárania firemných stratégií. 
Katka
eshop manažérka
Katka taktiež stála pri vzniku INCUPLE. Kedysi by pred prácou len ťažko niečo uprednostnila, dnes sa však vo firme objavuje menej. Do života jej pribudol jeden malý láskavý človiečik Mateo. 
Katka sa orientuje prevažne na online prácu a marketigové aktivity. Jej najväčším projektom doposiaľ, je vznik tohto eshopu.
Vlastnosti, ktoré ju najviac vystihujú sú systematickosť, kreativita a občas (ne)želaný perfekcionizmus. :)
PeŤO
pražiar, technik
Peťo začínal v INCUPLE vyrezávaním drevených podnosov na kávu. Neskôr sa jeho zručnosti podpísali na viacerých originálnych dekoráciách z dreva v našich kaviarňach. Už dlhodobo je však ďalším pražiarom INCUPLE.
Peťo kávu praží, balí, distribuuje. Vďaka nemu je aj o technickú stránku v našom podniku dobre postarané.
V práci trávi veľa veľa času. Ak už ale skutočne nepríde, sú za tým jedine jeho kríže. :)
Martin
prevádzkar
Príchod Martina vniesol do našich prevádzok novú vlnu humoru. Úsmev na perách má aj počas najväčšej makačky, núdzou o slová nedisponuje a do tímu vkladá obrovskú radosť z práce.
Tvrdí o sebe, že je exemplárny výklad dobre vyvinutého muža, ktorý má rád kávu. :)  Do INCUPLE vstúpil ako prevádzkar. Zároveň je profi barista so zaujímavými nápadmi, tvorca raňajok a kreatívec v oblasti sladkých dobrôtok vo vitrínke.
Dada
baristka
Dada je v našom rodinnom podniku najdlhšie. Je to naša rodina. :)
Pozná tu každý kút a o všetko sa stará ako o svoje. Možno za tú dobu zmenila pár účesov a imidžov, ale svoj postoj ku káve má jasný. :)
Charakterizuje ju milý úsmev a ochota vždy pomôcť. V káve je skutočná profíčka a aj za tie roky, si ráno pri nastavovaní mlynčeka utvrdzuje parametre espressa a rada si nechá poradiť ostatnými.
Ľubka
všesila
Ľubka je najstarší člen tímu, napriek tomu to súdiac z jej každodenného výkonu, nie je na nej poznať. :) Je rýchla, obratná, každému nápomocná a status rodinný podnik naberá vďaka nej ten správny význam. Vytvára pohodovú atmosféru, stlmuje tím v napätejších situáciách. Veľmi rada sa zvŕta v kuchyni a pripravuje Vám raňajky a iné dobroty. Stará sa o čistotu, poriadok a o to, aby ste sa u nás cítili príjemne a útulne. 
Michal
všesila
Najmladším členom tímu je Miško. Je študent, má rád šport a zaujíma ho káva. Je veľmi šikovný v technike latte art, pomáha s realizovaním kurzov, zaujíma sa o email marketing. Môžete ho stretnúť aj na rôznych akciách a festivaloch s naším predajným stánkom.
Nazerá do sveta pečenia a doma skúša vyrábať francúzske croissanty a iné kváskové pečivo. Keď sa v práci občas vyparí, stačí nazrieť do skladu. :)
Erik
barista
Cesta tohto mladíka do sveta kávy začala počas jeho cestovania a získavania nových zážitkov. Aj kávu spoznal ako jedno veľké dobrodružstvo. Postupne sa zo zákazníka INCUPLE stal profesionálny barista.
Erik je sympatický, na pohľad výrazný chalan, ktorý si skutočne dá záležať na tom, čo Vám na stôl prinesie. Používa možno menej slov, ale výsledný nápoj, po vždy precíznom nastavovaní mlynčeka, hovorí za všetko. 
Nikol
baristka
Spočiatku milé, nenápadné dievča s nekonečným úsmevom, sa po pár týždňoch oťukania sa, zmenilo na profesionálnu a sebavedomú baristku. Ale nekonečný úsmev a dobrá nálada sa nezmenila. :) Keď je ona za barom, zrazu je všade veselo. Je húževnatá, rýchla a svedomitá pri práci.
Dokáže perfektne koordinovať činnosti, organizovať a niesť zodpovednosť za tímovú prácu. Poriadok a splnenie si povinností sú pre ňu alfa a omega.
Anička
baristka
Anička je študentkou psychológie a vo svojom voľnom čase trávi veľa času v INCUPLE ako baristka. Začínala u nás nezávislou brigádou, ale jej šikovnosť a záujem o kávu nemohli zostať nepovšimnuté. V práci neustále napreduje, je otvorená novým možnostiam a vzdelávaniu. Tímového ducha v sebe nezaprie.
Vyžarujú z nej iskierky radosti zo života a každy pohľad Vám opätuje s úsmevom. :)

Odber noviniek

chevron-down